Cennik usług

Jako profesjonalne biuro rachunkowe zapewniamy Państwu zarówno doradztwo podatkowe, jak i usługi księgowe, a także – kompleksowe wsparcie administracyjne i pomoc w prowadzeniu relacji biznesowych. Posiadamy doświadczenie w organizacji spotkań oraz w prowadzeniu kalendarza firmowego. Z nami, wszystko w Państwa firmie będzie kompleksowo zaplanowane i gotowe na czas.

Na zamówienie Klienta oferujemy profesjonalną organizację jednodniowych lub cyklicznych szkoleń zamkniętych dla firm, w zakresie finansów, rachunkowości, opodatkowania, prawa pracy, ubezpieczeń, obsługi komputera, coachingu, motywacji oraz wiele innych przydatnych i atrakcyjnych szkoleń, dostosowanych do oczekiwań Klienta. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni wykładowcy dbają zarówno o rozwijanie wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych.

Oferujemy pomoc dla cudzoziemców, zarówno firm, jak i osób prywatnych w zakresie funkcjonowania na terenie Polski (uzyskanie wizy, karty stałego pobytu, pozwolenia na prace, zakładanie firmy itp.). Ponadto zapewniamy szereg usług księgowych oraz profesjonalne doradztwo dla fundacji i stowarzyszeń.

Cennik oferowanych usług znajduje się na niniejszej witrynie. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty – można to zrobić odwiedzając nasze biuro w Legionowie,  telefonicznie lub przez Internet. Zapraszamy!

Ceny usług ustalane są w drodze indywidualnych negocjacji z Klientem i zależą od specyfiki prowadzonej działalności, rodzaju ewidencji księgowej, ilości pracowników czy zakresu usług, których świadczenie Klient chce nam powierzyć.

  • Usługi księgowe – rozliczane są w formie ryczałtu miesięcznego, w zależności od ilości dokumentów, liczby księgowań i skomplikowania rozliczeń.
  • Usługi kadrowo – płacowe rozliczane są miesięcznie w formie ryczałtu kalkulowanego w zależności od zakresu usług oraz ilości obsługiwanych pracowników.
  • Usługi doradztwa podatkowego – rozliczane są miesięcznie na podstawie stawek godzinowych lub abonamentu w formie ryczałtu miesięcznego, co pozwala na obniżenie kosztów świadczonych usług.
  • Rejestracja spółki – rozliczana jest indywidualnie w zależności od zakresu prac oraz  ilość godzin potrzebnych na sporządzenie dokumentów zgłoszeniowych i ich złożenie w odpowiednich urzędach.
  • Obsługa cudzoziemców – rozliczana jest indywidualnie w zależności od zakresu reprezentacji i skomplikowania sprawy.
  • Organizacja szkoleń – rozliczana jest indywidualnie w zależności od zakresu materiału i długości szkolenia.
  • Doradztwo gospodarcze – usługi wspierania biznesu – rozliczane są indywidualnie, w zależności od zakresu doradztwa/usług i poświęconego czasu.
  • Reprezentacja Klienta – rozliczana jest częściowo na podstawie success fee, częściowo na podstawie stawki godzinowej.


Wykonanie: Globalmedia